Hair & Beauty

Fryzjer męski

 

Nic tak nie dodaje mężczyźnie uroku i charakteru jak dobrana do stylu i urody fryzura. Strzyżenie to sztuka a dobry fryzjer męski to rzadkość – wiemy to i dlatego zapraszamy Cię do specjalnej Męskiej Przestrzeni naszego Salonu, gdzie o Twoją fryzurę zadbają nasi specjaliści – szybko i profesjonalnie.
Bogata oferta usług, najwyższej jakości produkty oraz kunszt naszych specjalistów sprawiają, że Hair & Beauty to prawdopodobnie najlepszy fryzjer męski w Mławie.
Oferujemy pełen zakres męskich strzyżeń i stylizacji poprzedzonych diagnozą i uzupełnionych o relaksacyjny masaż przy myciu włosów – nic dodać nic ująć.

 

 

Stylizacja brody

 

Broda – symbol męskości, manifestacja stylu, odbicie charakteru. Łatwo ją zapuścić, trudniej zadbać o perfekcyjny kształt i odpowiednią pielęgnację. Tymczasem broda mówi o mężczyźnie równie wiele, jak jego fryzura czy ubiór. Dlatego warto oddać się w ręce specjalistów, którzy pomogą dobrać kształt i styl zarostu, zadbają o perfekcyjne wykonanie stylizacji i zaaplikują odpowiednie produkty gwarantujące doskonały i trwały efekt końcowy. Na zainteresowanych stylizacją brody w Salonie czekają wykwalifikowani styliści, specjalistyczne maszynki do golenia i stylizacji, a także innowacyjne produkty pielęgnacyjne, które zmiękczają zarost, koją skórę i nadają stylizacji atrakcyjny efekt końcowy. Zapuść brodę – my pomożemy Ci o nią zadbać!

Stylizacje ślubne

 

Wiemy, że to jeden z tych dni, kiedy wyjątkowo zależy Ci na doskonałym wyglądzie. Aby sprostać różnorodnym potrzebom i najwyższym wymaganiom, stworzyliśmy bogatą ofertę ślubną – od pakietów podstawowych obejmujących strzyżenie i układanie włosów po zestawy VIP wzbogacone o manicure, pedicure, pielęgnację twarzy i masaż. Wykonania finalne poprzedzone są zabiegami próbnymi, które mogą być wykonywane dużo wcześniej lub na kilka dni przed ślubem, a w jego dniu Twój pobyt w Salonie organizujemy w taki sposób, żeby perfekcyjnie wpasować się w Twój napięty terminarz.

 Dodaj komentarz


Dodaj

Komentarze

annonim, Dodany: 12.03.2018, 12:29
profesjonalnie wykonana strona, pełna podziwu. Gratuluje

© 2013-2024 PRV.pl
Strona została stworzona kreatorem stron w serwisie PRV.pl