Hair & Beauty

 

Hair & Make-Up

Uporządkowanie ulubionej fryzury, a może porada stylisty i nowy image? Regeneracja zniszczonych włosów czy szybkie modelowanie? W mławskim salonie Hair & Beauty by Daria and Aleksandra oferujemy pełen zakres usług fryzjerskich – od podstawowych zabiegów do skomplikowanych, technicznych usług. Mamy solidny, wypracowywany latami warsztat, a jednocześnie rozwijamy się, śledzimy najnowsze trendy i jeździmy po świecie szukając inspiracji u najlepszych stylistów fryzur. Wierzymy, że perfekcyjna fryzura to połączenie nienagannej techniki, wyobraźni, kreatywności i doświadczenia – cech, które prezentują wszyscy nasi fryzjerzy.

Dobry make-up to sztuka. Nie ma makijaży uniwersalnych, tak jak nie ma dwóch takich samych twarzy. Czym innym jest podkreślenie naturalnego piękna i zatuszowanie drobnych wad, czym innym – zmiana oblicza lub nadanie specyficznego stylu. W Salonie zapraszamy do skorzystania z pełnej oferty usług make-up, od propozycji makijażu dziennego, poprzez stylizacje wieczorowe i ślubne, aż po makijaż artystyczny. Oddamy Cię w ręce doświadczonych makijażystek, które mają nie tylko ogromną wiedzę, ale też świetne oko i kreatywny umysł. 

 

Pielęgnacja włosów

Salon w Mławie może poszczycić się wyjątkową przestrzenią – specjalistycznym Instytutem Kérastase. Zapraszamy do niego na rytuały pielęgnacyjne i regeneracyjne. Nieprzypadkowo noszą one nazwę Rytuałów Przyjemności – już sam wystrój i urządzenie przestrzeni sprzyjają relaksowi, a starannie wykonywane zabiegi pielęgnacyjne gwarantują odprężenie. Chcemy, żeby rytuały Kérastase były dla Ciebie wyjątkową chwilą i możesz mieć pewność, że zadbamy o najdrobniejszy szczegół. Oferta zabiegów jest bardzo szeroka, wszystkie wykonywane są przy użyciu specjalistycznych produktów i urządzeń i poprzedzone szczegółową diagnozą z wykorzystaniem mikrokamery. Aby idealnie dobrać rodzaj produktu i odpowiedni rytuał, analizuje się strukturę włosów i kondycję skóry głowy. Natomiast po zabiegu każda klientka dostaje szczegółowe wytyczne, jak samej dbać o włosy i z jakich produktów korzystać w codziennej pielęgnacji.

 

 Dodaj komentarz


Dodaj

© 2013-2024 PRV.pl
Strona została stworzona kreatorem stron w serwisie PRV.pl